WYCENA
NIERUCHOMOŚCI
Dom z lokalami użytkowymi przy ul. Słowackiego
Polecana nieruchomość

SPRZEDAŻ

Lokalizacja Puławy
Powierzchnia domu 325 m2
Powierzchnia działki 656 m2
Rok Budowy 1998
Stan budynku bardzo dobry
Garaż tak
Ukształtowanie działki zróżnicowane
Kształt działki prostokąt
Garaż tak
Technologia budowlana tradycyjna
Okna drewniane
Pokrycie dachu dachówka ceramiczna
Nr. oferty: 25042019
CENA: 1200000 PLN

Położony w Puławach przy ul. Słowackiego na skrzyżowaniu z ul. Żeromskiego . Jest to jedna z głównych dróg dojazdowych do Zakładów Azotowych „PUŁAWY”. Budynek położony jest na granicy dużego osiedla mieszkaniowego i osiedla domków jednorodzinnych .W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się 6 piętrowy biurowiec dawnej „Przmysłówki” , który obecnie jest miejscem siedzib wielu firm. W odległości 20 m od budynku przystanek miejskiej komunikacji a około 40m od oferowanego lokalu jest duży sklep spożywczy – Stokrotka . Obok budynku jest duży parking . Bardzo blisko znajduje się przychodnia lekarska „MEDICAL”, przedszkole 50 m , szkoła podstawowa 200 m.

Łączna powierzchnia budynku to 325 mkw, w tym na piętrze lokal mieszkalny o powierzchni 100 mkw, lokal użytkowy na niskim parterze (piwnica) o powierzchni 70 mkw oraz pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, pralnia i suszarnia, lokal użytkowy na parterze o powierzchni 110 mkw oraz garaż o powierzchni 26 mkw.

Budynek położony na działce o powierzchni 656 mkw, ogrodzonej w części prywatnej, ogrodzenie drewniane sztachety na podmurówce z cegły klinkierowej, podjazd z kostki betonowej, brama automatyczna, domofon. Budynek wzniesiony w tradycyjnej technologii budowlanej z czerwonej cegły i pustaka, konstrukcja dachu drewniana pokrycie dachówką ceramiczną, w całym budynku okna drewniane, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Budynek ogrzewany w własnego kotła gazowego, podgrzewanie ciepłej wody terma gazowa, istnieje możliwość podłączenia budynku do ogrzewania miejskiego. Każda kondygnacja posiada odrębne opomiarowanie energii elektrycznej, każda kondygnacja posiada również oddzielnie sterowaną klimatyzację.

Budynek monitorowany i dozorowany. Dobra lokalizacja do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług, handlu, restauracyjno hotelowej, nieruchomość położona przy głównej ulicy, ciekawe rozwiązanie dla osób chcących prowadzić działalność gospodarczą i jednocześnie wygodnie mieszać w jej pobliżu, alternatywnie budynek może stale przynosić dochody z wynajmu lokali użytkowych i lokalu mieszkalnego.
Cena ofertowa nieruchomości 1 200 000 złotych do negocjacji. Zapraszam na prezentację Renata Wronka tel. 792 882 882

Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Galeria

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa 10699.
Kontakt do Agenta
Renata Wronka

+48 792 882 882

Zadaj pytanie dotyczące nieruchomości