WYCENA
NIERUCHOMOŚCI
Gospodarstwo rolne w Borysowie o powierzchni 6 hektarów

SPRZEDAŻ

Lokalizacja Borysów
Powierzchnia domu 130 m2
Powierzchnia działki 3,27 ha m2
Rok Budowy 1998
Stan budynku do zamieszkania
Ukształtowanie działki zróżnicowane
Kształt działki prostokąt
Technologia budowlana tradycyjna
Okna pcv
Pokrycie dachu blachodachówka
Ilość pokoi 4
Typ kuchni oddzielna
Nr. oferty: 19082019
CENA: 525 000 PLN

Polecam do sprzedania gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 6 hektarów położone w miejscowości Borysów i Bałtów, gmina Żyrzyn. Gospodarstwo składa się z dużej 3,27 ha działki rolnej z zabudowaniami gospodarczymi oraz domem położonej w miejscowości Borysów. Dom wzniesiony w technologii tradycyjnej w 1998 roku, docieplony, panele elewacyjne typu siding, ogrzewanie gazowe, podgrzewanie ciepłej wody z termy gazowej., odprowadzenie ścieków do przydomowej oczyszczalni ścieków. Dom o powierzchni 130 metrów, na parterze kuchnia, gabinet, toaleta i salon z wejściem na piętro, tam dwie sypialnie oraz łazienka z wanną. Dom w stanie do zamieszkania. Działka o szerokości około 40 m, zagospodarowana z nasadzeniami zarówno drzew i krzewów ozdobnych jak również owocowych, oddzielona część wypoczynkowa i część gospodarcza oraz część upraw, gdzie obecnie istnieje między innymi plantacja malin. W dalszej części łąki. Dwie działki leśne o łącznej powierzchni 1,22 ha oraz działka 0,53 ha stanowiąca łąki, wszystkie położone w obrębie Borysów. Dodatkowo dwie działki leśne o łącznej powierzchni 0,98 ha w obrębie Bałtów.

Spokojna, cicha okolica, blisko las.

Zapraszam na prezentację Renata Wronka tel. 792 882 882, serdecznie polecam.

Cena 525 000 złotych do negocjacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.  Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa 10699.

Galeria

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa 10699.
Kontakt do Agenta
Renata Wronka

+48 792 882 882

Zadaj pytanie dotyczące nieruchomości