WYCENA
NIERUCHOMOŚCI
Atrakcyjna działka budowlana w Zarzeczu
Polecana działka

SPRZEDAŻ

Lokalizacja wieś
Wymiary działki 38/92
Powierzchnia dziłki 3675 m2
Ogrodzenie działki brak
Ukształtowanie terenu płaskie
Kształt działki prostokąt
Dojazd asfaltowy
Woda tak
Prąd tak
Nr. oferty: 28072020
CENA: 260000 PLN

Atrakcyjna działka budowlana

Pięknie położona działka budowlana w cichej okolicy, w miejscowości Zarzecze     o powierzchni  3675 m² w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach około 38m x 92m. Teren płaski, działka nieogrodzona.  Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Puławy działka znajduje się w obrębie terenu oznaczonego symbolem MR, MNj- tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej i jednorodzinnej. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Idealne miejsce na domek jednorodzinny.  Tu  na pewno znajdziecie ciszę, spokój i możliwość obcowania z naturą. Ukształtowanie terenu działki jest płaskie. Dostępne media na działce to: energia elektryczna,  wodociąg. Najbliższa zabudowa to domy jednorodzinne.  Okolica jest malownicza i cicha  co dodatkowo czyni ją idealną spokojną przystanią, miejscem wytchnienia i odpoczynku. Do centrum Puław około 9 km.

Cena  260 000 złotych do negocjacji.

Zapraszam na prezentację Renata Wronka Tel. 792 882 882.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.  Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa 10699

Galeria

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa 10699.
Kontakt do Agenta
Renata Wronka

+48 792 882 882

Zadaj pytanie dotyczące nieruchomości